הערכת שווי חברות

בין אם מדובר בשוויו של עסק, שווי מותג או שווי תוכנית תגמול, מדידת שווי היא פעולה הממוקמת גבוה בסדר היום של חברות וארגונים. הערכת שווי המגובה בידע מעמיק וניסיון רב, עשויה להטות את הכף בכל הקשור להחלטות הנוגעת למיזוג, רכישה או השתלטות, לבחינה של ירידת ערך, להערכת נכס לא מוחשי או לצורכי מס.

מומחי פרומתאוס יתנו בידיכם, בעלי ומנהלי החברות, את המידע האמין והמקצועי ביותר, אשר יאפשר לכם לקבל את ההחלטות העסקיות הנכונות בזמן אמת. לצוות הפירמה ניסיון רב בליווי חברות בעבודות כלכליות וחשבונאיות המוגשות לרשות ניירות ערך בארץ ול-SEC בארצות הברית, וכן לרשויות המס בישראל ובארה”ב, דבר המאפשר לנו לייעל את תהליכי העבודה מול הגופים הרגולטוריים השונים.

השירותים שאנו מספקים
במסגרת הערכת שווי חברות

הערכת שווי חברות
לקראת עסקאות מיזוג ורכישה

הפקת ערך מרבי מעסקת רכישה מצריכה הבנה מעמיקה של היבטים עסקיים, דוגמת הערך הכלכלי האמיתי של החברה הנרכשת/נמכרת, כדאיות העסקה, השפעת העסקה על הדו”חות הכספיים לאחר העסקה, השפעת העסקה על ביצועי החברה המוכרת/רוכשת בעתיד ושל ערך נכסיה הלא מוחשיים של החברה הנרכשת.במסגרת זו, אנו מספקים גם כלים לביצוע המשא ומתן ולקבלת החלטת Go/No-Go על בסיס שווי וניתוח כלכלי של ההזדמנות והתחזיות בהתבסס על מכלול הנתונים הכספיים והשיקולים העסקיים של החברה.

הערכת שווי חברות לצרכים חשבונאיים על פי דרישות התקנים הבינלאומיים, האמריקניים והישראלים

לפרומתאוס ניסיון רב בעבודה עם חברות הנסחרות בבורסה הישראלית, בנאסד”ק ובלונדון, וכן ידע מעמיק בתקנים השונים, כמו גם במענה לרשויות הרגולטוריות המקומיות.

הערכת שווי לצורך חלוקה עסקית ופיצולים (Spin-off)

הערכות שווי לחלוקה עסקית ולצורך פיצולים הינן רלבנטיות גם לצרכי קבלת החלטה וכן לצרכי מס הכנסה. שותפי המשרד צברו ניסיון רב ומוצלח בהכנת הערכות שווי מסוג זה.

הערכות שווי חברות לצורך הנפקה

לפרומתאוס ניסיון רב בעבודה עם חברות במסגרת הנפקה ראשונה לציבור (IPO) בבורסה הישראלית, בנאסד”ק ובלונדון, וכן ידע מעמיק בתקנים השונים, כמו גם במענה לרשויות הרגולטוריות המקומיות.

עברית

English

简体中文

Deutsch

Français

צרו קשר

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

למענה מיידי:

דילוג לתוכן