ביקורת חקירתית

מטרת הביקורת החקירתית לשלב ניתוחים חשבונאיים וניתוחים כלכליים וסטטיסטיים במקרים בהם קיימים חשד להתנהלות פיננסית/חשבונאית לקויה אשר עלולים להגיע לאי סדרים כספיים ואפילו למעשי מרמה שונים כגון להונאות ומעילות.  במקרים אלו יש צורך לאתר חשודים ו/או חשדות במטרה למנוע את המשכם של ואי סדרים  אלו. יישום כלי הביקורת החקירתית כולל שילוב של מעקב כלכלי וחשבונאי אחרי נכסים פיננסיים והתחייבויות פיננסיות באמצעות הצלבתם עם תנועות כספיות שונות במטרה לאתר תרחישים חריגים בתהליכים הפיננסיים, העסקיים והתפעוליים אשר עלולים להשפיע על תוצאותיו הפיננסיות ואיתנותו הכלכלית של העסק או להטיב עם בעלי מניות/מנהלים מסוימים על חשבון אחרים.

משרדנו מעניק שירותי ביקורת חקירתית לבתי משפט כמינוי מטעם בית המשפט וכן לחברות ציבוריות ופרטיות, בנקים, חברות ביטוח, עמותות, משרדי ממשלה וגורמים פרטיים, בחקירה, איתור ומניעת מעילות, אי סדרים כספיים, הונאות וכן כימות הנזקים בגינם. משרדנו מלווה את מרבית משרדי עורכי הדין המובילים בארץ העוסקים בתחומי הליטיגציה בהכנת חוות דעת מומחה, בסיוע חשבונאי חקירתי ובהופעה כעד מומחה בבית המשפט. בנוסף, ממונה צוות המשרד בראשות רו”ח יובל זילברשטיין כבודק וחוקר מטעם בתי משפט לביצוע ביקורת חקירתית.

במהלך השנים טיפל צוות המשרד בעשרות חקירות מעילה עבור הגופים המובילים במשק תוך שימוש בגישה חקירתית וטכניקות חקירה מתקדמות הכוללים תוכנות ייעודיות. צוות המשרד מורכב מרואי חשבון וכלכלנים בעלי ניסיון מעשי בניהול חקירות חשבונאיות. חברי הצוות פועלים בדיסקרטיות מלאה, במקצועיות ובשיתוף פעולה עם לקוחותינו להשגת תוצאות אפקטיביות.

בראש המחלקה שלושה שותפים: רו”ח יובל זילברשטיין, רו”ח גדעון פלץ ורו”ח אנאבל סער.

היתרון הגדול של משרדנו הוא השילוב המנצח בין הבנה כלכלית עסקית עמוקה המבוססת על ניסיון רב שנים לבין ידע ופרקטיקה חשבונאיים ושימוש בכלים סטטיסטיים, אשר באו לידי ביטוי בהצלחות מרשימות בסכסוכים משפטיים מורכבים.

שירותינו כוללים בין היתר:

עברית

English

简体中文

Deutsch

Français

צרו קשר

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

למענה מיידי:

דילוג לתוכן