אודות

פרומתאוס ייעוץ כלכלי היא חברת ייעוץ כלכלי ופיננסי בלתי תלויה בהובלתם של רו”ח יובל זילברשטיין, אייל שבח (B.Sc, MBA), רו”ח אלי מלכה, רו”ח גדעון פלץ, רו”ח אנאבל סער ורו”ח איתמר ורבנר.

מאז הקמתו, ביצע המשרד אלפי עבודות, מהן מאות עבודות לחברות ציבוריות הנסחרות במדדים מובילים בבורסות בישראל ובחו”ל, כמו גם לחברות פרטיות מובילות. צוות המומחים של פרומתאוס ייעוץ כלכלי משמש כמומחה מטעם בית המשפט הכלכלי והמחוזי בתיקים משפטיים מורכבים, וכן כיועץ לרשות המסים בנושאים הקשורים למחירי העברה.

פרומתאוס ייעוץ כלכלי הינה החֲבֵרָה הישראלית בקבוצת VRG .(Valuation Research Group) VRG הינו ארגון גלובלי, המספק חוות דעת בלתי תלויות והערכות שווי, לחברות, נכסים בלתי מוחשיים, נדל”ן ורכוש אישי.  VRG מספקת שירותים במעל 60 מדינות ברחבי העולם וכוללת מעל 1,300 מומחים הממוקמים בכ- 50 משרדים הפרוסים על פני 5 יבשות.
התקשרויות רב לאומיות מנוהלות על ידי VRG באופן מקומי, על ידי איש קשר יחיד ומוצאות לפועל על ידי אנשי מקצוע מקומיים הפרוסים במדינות השונות. המומחים של VRG, בעלי ידע נרחב לגבי כלכלות מקומיות, שפות, תרבויות ומסגרות חקיקה.

למנהלי פרומתאוס ניסיון מצטבר של עשרות שנים בייעוץ כלכלי לחברות מובילות, והם מובילים ומבצעים באופן אישי את הערכות השווי וחוות הדעת הכלכליות, לצד צוות הכולל כלכלנים מנוסים, אנשי טכנולוגיה, רואי חשבון ועורכי דין בעלי ידע מעמיק בנושאים כלכליים מגוונים.

לפירמה רקורד מוצלח ומוכח בכל הקשור לייעוץ וליווי מנהלי החברות במהלכים עסקיים ואסטרטגיים, כמו גם בביצוע ניתוחים כלכליים מורכבים הנדרשים בצמתי החלטה מרכזיים לצורך קבלת החלטות מהותיות, תוך שימוש במגוון מערכות מידע פיננסיות מתקדמות המשמשות בסיס לביצוע אנליזה מקצועית ומקיפה.

צוות המשרד ומנהליו מקפידים על מקצועיות המשלבת פתרונות יצירתיים וערך מוסף אמיתי ללקוח בשלבים שונים של פעילות החברה, החל מפתרונות כלכליים עבור חברות סטארט-אפ בשלבי גיוס ופיתוח מוצר, ועד לחברות בשלות העומדות בפני החלטות הקשורות לביצוע מיזוגים, רכישות והנפקות.

שירותי הפירמה מותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח, וכוללים הערכות שווי וייעוץ כלכלי לקראת מיזוגים ורכישות, הערכות שווי מכשירים פיננסים, הערכות שווי לצרכים פיננסיים על פי דרישות תקני החשבונאות הבינלאומיים, האמריקניים (US GAAP) והישראליים, חוות דעת מומחה לבית משפט, חוות דעת לצרכי מס לרבות מחירי העברה, חוות דעת בקשר עם יכולת פירעון והכנת תכניות עסקיות ומצגות למשקיעים.

השותפים שלנו בעולם

שירותיות

אנו מתחייבים להקפיד על זמינות גבוהה ויחס אישי ללקוחות בשילוב עם ייעוץ כלכלי פיננסי מעמיק, מקצועי ויצירתי, המספק ערך מוסף גבוה ללקוחותינו

מקצועיות

צוות המשרד מודע לאחריות הרבה שבביצוע עבודות כלכליות ולהשפעת עבודות אלו על פעילות הלקוח, מנהליו ועובדיו. לכן, אנו מקפידים על ניתוח מעמיק של החברה והסביבה העסקית בה היא פועלת. לצורך ביצוע העבודות, אנו עושים שימוש בתיאוריות כלכליות מתקדמות ובמידע ענפי נרחב, כמו גם במערכות פיננסיות מתקדמות

אינטגריטי

אנו פועלים ללא דופי תוך הקפדה על אמינות, מניעת ניגודי עניינים ושמירה על סודיות מלאה מול כל הגורמים הקשורים לחברה או לעסקה

הבנה עסקית (Business Oriented)

לצוות החברה רקורד מוכח בהבנה עסקית מקיפה ובניתוח תהליכים אסטרטגיים

כל אלו מביאים לכך שחברות מובילות בוחרות בפרומתאוס ייעוץ כלכלי פעם אחר פעם לביצוע הערכות שווי וניתוחים כלכליים בצמתי החלטה מרכזיים

עברית

English

简体中文

Deutsch

Français

צרו קשר

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

למענה מיידי:

דילוג לתוכן